Про компанію

Рейнарс Алюмініум (Reynaers Aluminium) є провідною європейською компанією, що спеціалізується на розробці сучасних і надійних рішень з алюмінію для вікон, дверей, розсувних дверей, фасадів, веранд, оранжерей і систем сонцезахисту. Рейнарс керується принципами енергоефективності та відповідально підходить до впливу компанії на навколишнє середовище.

Історія Reynaers

История Reynaers

Історія Vitoris

История Vitoris

Крім широкого асортименту стандартних рішень також розробляє індивідуальні рішення для всіх секторів ринку – від житлових об'єктів до комерційних і промислових. Всі високоякісні системи відповідають найвищим вимогам з точки зору комфорту, безпеки, архітектурного проектування й енергоефективності. Рейнарс є не тільки постачальником, а й цінним партнером для архітекторів, виробників, будівельників, інженерів, інвесторів і кінцевих користувачів.

Заснована в 1965 році, зараз Рейнарс забезпечує роботою понад 2300 співробітників в 40 країнах світу і здійснює експорт в більш ніж 70 країн на 5 континентах. Компанія зі штаб-квартирою в Дюффелі (Бельгія) досягла річного обороту в 580 млн євро у 2019 році.

Reynaers поставляє системи в Україну з початку 1990-х, офіційне представництво було відкрито у 2002 році, а з кінця 2009 року запрацював логістичний центр, розташований в Броварському районі Київської області.

Про компанію
01

Переваги компанії

Лідер галузі

Лідер галузіReynaers - один з найбільших лідерів галузі з представництвами в більш ніж 70 країнах на 5 континентах і власним випробувальним центром

EUROPAINT

EUROPAINTВласна лінія фарбування

20 років на ринку України

20 років на ринку України


Даємо можливість реалізувати найбільш амбітні проекти архітекторам України

Гарантія та сервіс 24/7

Гарантія та сервіс 24/7


Гарантії на виріб - 10 років, на профіль - 80 років

Європейська сертифікація матеріалів

Європейська сертифікація матеріалів

Гарантує високу якість матеріалів і їх відповідність європейському законодавству

Переваги алюмінію

Алюміній - чудовий матеріал для втілення вашої індивідуальності в дизайні будинку. Це найкраще рішення при виборі архітектурного стилю, форми, кольору, розміру, систем відкриттів і аксесуарів, що дає вам можливість реалізувати будь-який стилістичний задум в інтер'єрі та екстер'єрі будинку.

Алюміній, один з найміцніших матеріалів, що має високі показники ударо-, зломо-, пожежо- стійкості, а також куленепроникності.

Одним з головних пріоритетів компанії Reynaers є забезпечення максимального рівня безпеки виготовлених матеріалів. Для цього створено спеціальний випробувальний центр - Інститут Reynaers, який займається супроводом всіх тестів і проведенням власних досліджень. Крім цього, тут також надається консультативна допомога і підтримка, виготовляються і монтуються тестові зразки, вивчаються і систематизуються всі процеси компанії Reynaers.

Комфорт - це основа «затишного» будинку. Алюмінієві системи забезпечать вам затишок в оселі своєю функціональністю і легкістю у використанні, які досягаються широким вибором типів відкриттів, саморегульованою системою вентиляції, енергоефективністю і легкістю догляду.

Довговічність алюмінію в поєднанні з покриттям, стійким до УФ-випромінювання, робить системи Reynaers надзвичайно простими у догляді. Все, що вам необхідно для обслуговування алюмінієвих вікон і дверей, - трохи води, губка і нейтральний мийний засіб, який не залишає подряпин. Це, безумовно, перевага в порівнянні з дерев'яними вікнами та дверима, які потребують обробки й фарбування кожні 2-3 роки.

Використовувані нами системи відповідають найвищим технічним вимогам і стандартам. Тому ми надаємо 10-річну гарантію на системи: на алюмінієві профілі, фарбування або анодування, а також на ізоляцію. На аксесуари ми надаємо 5-річну гарантію.

Бездоганна якість, виняткова міцність і стійкість до деформацій алюмінієвих вікон і дверей забезпечують відповідність систем Reynaers найвищим європейським стандартам з опору злому і навіть куленепроникності.

Алюміній - міцний матеріал з «зеленою» екологічною складовою, який можна повторно використовувати знову і знову.

Завдяки високій міцності, відмінним антикорозійним властивостям і невибагливості в обслуговуванні алюміній є ідеальним рішенням для будівельної галузі, яка знаходиться в постійному пошуку більш легких і одночасно міцних матеріалів з екологічною складовою.

Алюмінієві системи дадуть вам можливість забезпечити теплу та комфортну температуру в будинку і при цьому мати найвищі показники енергоефективності.

Сучасні алюмінієві профільні системи мають відмінні теплотехнічні характеристики. При цьому вони вимагають відповідного рівня організації примикань. Тільки завдяки поєднанню високої термоізоляції систем і герметичності примикань знижуються тепловтрати будівлі й відповідно зменшується споживання енергії та створюється оптимальний комфорт.

Reynaers

Залиште ваші координати і ми обов'язково зв'яжемося!

Скасувати